Visa anmälda

Här ser du alla som anmält sig till Pålsjöterrängen 2017. Uppdateringen av listorna görs manuellt vilket innebär att det kan ta några dagar innan ditt eget namn dyker upp. Glöm inte heller att du ska ha betalt din anmälningsavgift innan din anmälan räknas som godkänd.

Om vi mottagit din anmälningsavgift markerar vi det med ett x i tabellerna nedan. Senast vi uppdaterade betalningsstatusen var tisdagen 1 augusti.

Anmälningslistan uppdaterades senast 31 juli.

Hittar du något fel? Kontakta vår administratör Dennis på dennis.rudqvist@gmail.com

Antal anmälda per klass:

Klass Antal
Kvinnor 10km 19
Män 10km 38
Kvinnor 5km 34
Män 5km 11
Totalt 102

Anmälda:

Förnamn/First Name Efternamn/Surname Klubb/Ort/Organisation Klass/Class Betalt
Anders Lundström Helsingborg Män 10km x
Kristian Anderson Helsingborg Män 10km x
Mats Näs Team Näsblod Män 10km  
Eva Eriksson Klubblös Kvinnor 5km x
Simon Svensson Klubblös Män 10km x
Åse Werner Malmö Kvinnor 5km x
Jenny Axelsson Helsingborg Kvinnor 5km x
Emelie Öman Limhamn Kvinnor 5km x
Peter Öman Staffanstorp Män 5km  
Paul Bredhe HLK-92 Män 10km x
Viveka Bredhe Sudio Aktiverum Kvinnor 5km x
Louise Roxlin Helsingborg Kvinnor 10km x
Michelle Åström Hjärnarp Kvinnor 5km x
Jenny Persson Helsingborg Kvinnor 5km x
Kaj Sveningson Persson & Glimstedt Män 10km x
Kristoffer Arponen Helmer Tampongförtäraren Män 10km x
Annette Bergendorf Helsingborg Kvinnor 5km x
Sofie Nordahn Hyllinge Kvinnor 10km  
Maria Pettersson Helsingborg Kvinnor 5km x
Sara Ewaldh Viken Kvinnor 5km x
Madeleine Almquist Mörarp Kvinnor 10km  
Anett Schenk Malmö Kvinnor 5km x
Johan Lindgren Malmö Män 5km x
Hanna Bengtsson Malmö Kvinnor 10km x
Johanna Persson Höganäs Kvinnor 5km x
Kalle Söderstjerna Runners Club Män 10km x
Marie Hafström Helsingborg Kvinnor 10km x
Emma Boberg Malmö Kvinnor 10km x
Kirre  Almkvist Ängelholm Kvinnor 5km x
Fredrik Pölönen OK Torfinn Män 10km x
Jesper Lindell Malmö Män 10km  
Kim Wiklund Malmö Män 10km x
Annika Nilsson Bjäre Kvinnor 10km x
Pernilla Österlin Höganäs Kvinnor 5km x
Pernille Ousted Hansen Lillaröd Kvinnor 10km x
Stine-Louise Hansen Lillaröd Kvinnor 10km x
Linda M Kjellberg Ödåkra Kvinnor 5km x
Alexander  Ekdahl Helsingborg Män 10km  
Jenny  Carlen Helsingborg Kvinnor 5km x
Elisabeth Näs Södra Sandby Kvinnor 5km x
Niklas Näs Näsblod Män 5km x
Alok Bhardwaj Runners Club Män 10km  
Emil Nilsson Runners Club Män 10km x
Bengt Nilsson Runners Club Män 10km x
Kenth Fransson IS Göta Män 5km x
Sonja Kovac IS Göta Kvinnor 10km x
Katarina Witting Domsten girls Kvinnor 5km x
Lena Witting Domsten girls Kvinnor 5km x
Thomas Rödin IS Göta Män 5km x
Elisabeth Jönsson Billesholm Kvinnor 10km x
Fredrik Engholm IS Göta Män 10km x
Anna Malmros Råå Kvinnor 5km x
Georgi Shterev Malmö Män 5km  
Bethina Eriksson Ängelholm Kvinnor 5km x
Martini Gren Lonesome Runners Män 10km x
David Arrland Glumslöv Män 10km x
Daniel Erkander Tetra Pak IF Män 10km x
Johan Larsson Tetra Pak IF Män 10km x
Roelf Postema Tetra Pak IF Män 10km x
Marco Diego Vittori Tetra Pak IF Män 10km x
Daniel Wijk Tetra Pak IF Män 10km x
Johanna Ankelhed Malmö Kvinnor 10km  
Christian Eek Mondaii Män 10km  
Kristoffer Arponen Helmer Tampongförtäraren Män 5km x
Anna-Lena Delgård Helsingborg Kvinnor 5km x
Jesper Delgård Rydebäck Män 10km x
Marianne Majsan Johansson Löparglädje Kvinnor 5km x
Lisa Carlson Lerhamn girls Kvinnor 5km x
Didrik Pettersson Ängelholm Män 5km x
Adina Pettersson Ängelholm Kvinnor 5km x
Lee Dobson Malmö Män 10km x
Jessica Nilsson Helsingborg Kvinnor 5km x
Anette Brindwall Rydsnäs If Kvinnor 10km x
Martin Wetterberg Helsingborg Män 10km x
Max Martinsson Malmö Män 10km x
Sara Hulth Runners Club Kvinnor 5km x
Tobias Nilsson Runners Club Män 10km x
Neil Lowrie IS Göta Män 10km x
Håkan Rapp Hyllinge Män 10km x
Sophie Rapp Hyllinge Kvinnor 5km x
Thomas Nilson Egen träning Män 10km x
Sofie Brandt Brandts MoIS Kvinnor 10km x
Joakim Brandt Brandts MoIS Män 10km x
Peggy Andersson Viken Kvinnor 5km x
Åsa Broberg Löparglädje Kvinnor 10km x
Jessica Fridlund SwedenRunners Kvinnor 10km x
Viola Holmström Härlövs IF Kvinnor 5km x
Anette Holmström Härlövs IF Kvinnor 5km  
Torgny Holmström Härlövs IF Män 10km x
Henrik Jansson Helsingborg Män 5km x
Hollie Parker Is Göta Kvinnor 5km x
Pelle Westrup Ronneby Män 10km x
Johanna Westrup Ronneby Kvinnor 10km x
Marcus Lundblad Löparglädje Ängelholm Män 10km x
Hanna Blomberg Malmö Kvinnor 10km x
Erik Ehinger Malmö Män 5km  
Erik Ehinger Malmö Män 10km x
Martin Johansson Heleneholms IF Män 10km x
Monica Andersson IS Göta Kvinnor 5km x
Marie Lennerhagen Coach K Runners Kvinnor 5km  
Jonas Sjögren Runners Club Män 10km x
Dana Runge Klubblös Kvinnor 10km  

Hittar du något fel? Kontakta vår administratör Dennis på dennis.rudqvist@gmail.com